Assassins JailBreak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli Assassins JailBreak~ [SuperVip + FDL]
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pravila naseg foruma

Ići dole 
AutorPoruka
Ognjen7
Admin



Broj poruka : 8
Reputation : 0
Datum upisa : 21.10.2015

Pravila naseg foruma Empty
PočaljiNaslov: Pravila naseg foruma   Pravila naseg foruma EmptySre Okt 21, 2015 8:15 pm

Pravila su jednostavna ...


1. Prvo i najosnovnije pravilo jeste, nemoj reklamirati druge servere!
To znaci da naprimer ako postavite ip servera 10.2.456 ... mi cemo vam automatski dati lock za taj post i onda nazalost BAN! To isto podrazumeva ako pisete [Prodajem Server], to znaci da krsite isto pravilo kao sto sam i u prvoj recenici rekao, znaci svako reklamiranje ce se strogo kaznjavati PERM BANOM sa foruma!

2. Nesme da se pravi jos jedan account na forumu!
To znaci da nesmes da napravis jos jedan profil na forumu jer, mi necemo znati dal si ti pravi na tom profilu ili ne, ili naprimer ako hoces da postavis plugin krades ime autora, mi cemo pomisliti tako, mi ne znamo kako cete vi. Zato vam bolje kazemo nemoj te 2 profila praviti jer u suprotnom oba dva cemo banovati!

3. Nema menjanje autora plugina!
Menjanje autora plugina znaci da naprimer ti imas .sma file - kod - i hoces da promenis ime autora ono gde pise naprimer
Kod:
#define AUTHOR "Pera Peric"
, to se strogo kaznjava, a pogotovo ako objavis i da ti pise da si ti autor!

4. Razmak izmedju boosta obavezan!
Ako naprimer Pera boosta u 18:00, a neki tamo Jovan u 18:02, Jovanov boost se nazalost kod nas nece priznati jer razmak izmedju dva boosta mora da bude najmanje 2H - sata! Naprimer:
Pera je boostovao u 12:00, a Jovan u 14:00, onda ce se Jovanov boost vaziti. Nadam se da sam bio jasan!

5.Psovanje ili bilo kakvo uvredjivanje
Ako psujes nekog i vredjas mu porodicu ... automastki dobijate ban sa foruma! Znaci ako Pera psuje, Jovan ce opomenuti Peru i Pera ce dobiti BAN! Ako Pera psuje i Jovan pocne isto zato sto mu je Pera rekao veoma ruznu stvar onda ce i Pera i Jovan dobiti ban jer su psovali!

Nadam se da sam jasan - By Ognjen7
Nazad na vrh Ići dole
 
Pravila naseg foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila tokom igre.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Assassins JailBreak :: Generalno :: Pravila foruma-
Skoči na: